Para Birimi
+90 545 921 75 63
Aşağı Eğlence Mah. Mestan Sok. No: 28/15 Keçiören Ankara/Türkiye
info@investturk.com.tr

Neden Üye Olmalıyım ?

ZAMANINIZIN DEĞERLİ OLDUĞUNU BİLİYORUZ

Gayrimenkul müşterileri için zamanın ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Zamanınızı en kaliteli şekilde değerlendirmeniz için InvestTürk olarak buradayız.İncelediğiniz gayrimenkulun söylenen konumda olmaması, fotoğraflarının gerçek olmaması gibi sorunlarla karşılaşmamak adına bizi tercih etmelisiniz. Üyelik sistemimiz sayesinde sizlere gerçek fotoğraflar ve gerçek konum bilgisi garantisi veriyoruz. Bu sayede hayal kırıklığına uğramanızı ve zaman kaybı yaşamamanızı sağlıyoruz. Üstelik üye müşterilerimiz için VIP hizmet olanağı sunuyoruz. Konaklama, yeme-içme, ulaşım gibi giderleriniz tarafımızca karşılanıyor.

Üyelik Avantajları

Gerçek İlan Görselleri

Tüm ilanlarımızda, ilanlara ait gerçek görselleri ekliyoruz. Bu sayede gayrimenkulünüz ile ilgili kötü sürprizlere ve zaman kaybına son veriyoruz.

Lokasyon Bilgisi

Her ilanımızın altında, o ilanın bulunduğu lokasyona ait aydınlatıcı, detaylı ve potansiyel bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Tanıtım Videoları

İlan hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz adına gayrimenkulleri anlatan videolar çekiyoruz. Bu sayede İlanın bütün potansiyelini canlı olarak deneyimleyebiliyorsunuz.

Uzman Desteği

Uzman gayrimenkul danışmanlarımız sizlere merak ettiğiniz her konuda danışmanlık vermek için daima hazır durumdadır.

Üyelerimize Özel

Havalimanı Transferi

Yeme İçme

3 Gün 5 Yıldızlı Otelde Konaklama

Portföy Gezimi

a InvestTürk Gayrimenkul Yatırım A.Ş Tarafından Karşılanır

Altın Değerinde
Gayrimenkul İlanlarına
Hemen Göz Atın